Konnektit ... net iets anders

Sinds de opstart van Konnektit krijg ik regelmatig de vraag of we niet het zoveelste initiatief zijn waarvan je als zelfstandig hulpverlener lid kan worden. Maar als je het aan onze leden vraagt, dan zal je te horen krijgen dat Konnektit net iets anders is. In deze blog ontdek je wat ons anders maakt ...

Bij deze alvast 7 verschillen die ons anders maken:

  • Op onze website ikzoekhulp.be vind je verschillende vormen van hulp op 1 website: dus én psychologen én psychotherapeuten én coaches én orthopedagogen én bemiddelaars in familiezaken én loopbaanbegeleiders ... En dit ook vanuit verschillende stromingen. Maar 1 ding hebben ze gemeenschappelijk: ze hebben een gedegen opleiding achter de rug en bieden de nodige professionaliteit. Dit betekent dat elke kandidaat gescreend wordt en ja er worden kandidaten geweigerd want kwaliteit primeert boven een hoog omzetcijfer
  • Leden worden niet alleen vermeld op het platform maar krijgen ook voordelen aangeboden o.a. boeiende netwerkmomenten, korting voor opleidingen, kortingen bij onze partners, ...
  • Hulpverleners zijn experten in hun vak, maar met ondernemerschap hebben ze vaak weinig voeling. Vanuit Konnekt-it spreken we onze connecties aan om onze leden te versterken in het ondernemerschap. Vragen rond boekhouding en fiscaliteit worden op die manier snel beantwoord dankzij Titeca Accountancy en verzekeringen kennen ook geen geheimen voor onze leden dankzij Verzekeringskantoor Soenen, om maar 2 voorbeelden te noemen. En uiteraard ben ik zelf sinds 2005 zelfstandig waardoor ik vertrouwd ben met het runnen van een eigen praktijk
  • Vanuit Konnektit kiezen we voor een persoonlijke benadering. Voor ons stopt het contact niet op het moment dat je je lidgeld hebt betaald. Persoonlijk contact met onze leden vinden we heel belangrijk net als het bereikbaar zijn voor onze leden via mail en telefoon
  • Gezien ik zelf ook in het vak zit en veel contact heb met collega’s heb ik voeling met de noden die er leven. Vanuit Konnekt-it proberen we hier ook op in te spelen. Een voorbeeld hiervan was onze GDPR-opleiding. Toen 6 maanden na het invoege gaan van de GDPR-wetgeving bleek dat heel wat hulpverleners met de handen in het haar zaten, niet goed wisten hoe ze dit naar hun praktijk dienden te vertalen, hebben wij een opleiding georganiseerd waarbij de deelnemers een kant-en-klaar pakket ontvingen om hun praktijk GDPR-proof te maken
  • Op heel wat facebookgroepen worden doorverwijsadressen gevraagd. Vanuit Konnektit zetten we graag onze leden in de kijker zodat collega’s de weg naar hen vinden. En geef toe, het is toch altijd makkelijker als een ander reclame voor je maakt dan dat je dit zelf doet ...
  • En tot slot ben ik als persoon misschien ook wel een beetje anders dan anders 😉 een dochter uit een arbeidersgezin die als 1e in de familie een diploma hoger onderwijs behaalde en in het buitenland op stage ging, een bachelor die werkzaam is als psychotherapeut, een niet-jurist die scheidingsovereenkomsten schrijft, op mijn 40e werd ik mama, ... om er maar enkele te noemen 😁

Dat alles maakt Konnektit net iets anders ... 

Heb je interesse om deel uit te maken van het Konnektit netwerk? Stel je dan kandidaat via deze link

Sonja Delbeecke heeft sinds 2005 een eigen praktijk als psychotherapeute / bemiddelaar in familiezaken. Daarnaast is ze zaakvoerder van Konnektit en helpt hulpverleners groeien als zelfstandige zowel inhoudelijk als op het vlak van ondernemerschap.

 

Volgend bericht

Vorig bericht

Alle berichten

Wil je op de hoogte gehouden worden van onze opleidingen, blogs en tips ontvangen?

Klik hier

 

Wil je op de hoogte gehouden worden van onze opleidingen, blogs en tips ontvangen?

Klik hier